O Nas

Taniec to nasza pasja!

Minęło już kilkanaście lat, ale bardzo dobrze pamiętamy początki naszej tanecznej przygody. Dziś, już jako profesjonaliści i instruktorzy z dużym bagażem doświadczenia, pragniemy przekazać miłość i odwagę do tańca innym osobom oraz przede wszystkim młodemu pokoleniu.

Utytułowana tancerka i instruktorka
Kariera taneczna naszej instruktorki rozpoczęła się już w wieku 6 lat, kiedy to po obejrzeniu turnieju sportowego w tańcu, zakochała się w wirujących parach na parkiecie i ich barwnych strojach.

Od tamtej pory wzięła udział w krajowych i międzynarodowych turniejach tanecznych oraz szkoleniach i warsztatach z najlepszymi trenerami na świecie. Reprezentowała kilka warszawskich klubów tanecznych.
Z końcem kariery reprezentowała Danię na arenie międzynarodowej.

Do jej największych sukcesów należą:
- 3 miejsce na Mistrzostwach Polski
- reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata
- wielokrotne finały na turniejach tanecznych w stylach: standardowym,
  latynoamersykańskim i 10 tańcach
- wielokrotne turniejowe zwycięstwo w okręgu mazowieckim
- sukcesy na turniejach z cyklu Grand Prix

Obecnie posiada tytuł instruktora tańca sportowego oraz tytuł
certyfikowanego instruktora Zumby. Ma duże doświadczenie
w zakresie prowadzenia zajęć i warsztatów: tańca towarzyskiego,
Zumby czy Latino Solo.

Z tańcem związany przez całe swoje życie, przez kilkanaście lat, pod okiem najlepszych szkoleniowców, trenował sportowy taniec towarzyski biorąc udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca w kraju i za granicą.

W 2016 r. Spróbował swoich sił w innych stylach tanecznych trafiając do Egurrola Dance Agency, a potem także do Profesjonalnej Grupy Tanecznej „Volt”, z którą ma okazję występować w wielu programach telewizyjnych oraz koncertach u boku największych polskich i zagranicznych gwiazd muzyki.

Oprócz tego wystąpił również w spektaklu pt. „Boxality” w reżyserii Agustina Egurroli. Instruktor tańca, który pozytywną energią stara się zarażać wszystkich młodych uczestników swoich zajęć, podczas których dzieci mogą dać upust swojej nieposkromionej energii oraz jednocześnie poznają podstawy tańca towarzyskiego.

Ze Szkołą związany od samego początku jej istnienia.

Obecnie studentka Dietetyki na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

Swoją przygodę ze światem fitness zaczęła właśnie od programu Salsation®.

W 2015 r ukończyła trzecie w Polsce szkolenie instruktorskie we Wrocławiu z Salsation Master Trenerem Angeliką Kiercul.

„Jestem bardzo otwartą i pozytywną osobą, uwielbiam dzielić się swoją energią z innymi, dlatego też kocham swoją pracę, która daje mi nowe możliwości, wyzwania, a także poczucie spełnienia”